Адресна допомога переселенцям від держави

Чи маємо право на подовження?
Нові правила були введені Постановою Кабінету міністрів України №212 «Про внесення змін до Порядку Надання щомісячної адресної допомоги особам, які переміщуються з тимчасово окупованої территорії України та районів проведення антітерорістічної операции, для покриття витрат на проживання, в тому чіслі на оплату житлово-комунальних послуг» від 31 березня, опублікованому на урядовому порталі 22 квітня.

«Позиція, що всі працездатні особи будуть позбавлені права на призначення адресної допомоги на наступний термін, не має підстав. Насправді, для визначення, чи має людина право на призначення адресної допомоги на наступний термін, має значення питання працевлаштування.

Якщо людина була працевлаштована — значить, вона має право на призначення виплат ще на півроку. Якщо виплата адресної допомоги переселенцю була припинена у зв’язку з тим, що він не працевлаштований, то згідно з Постановою КМУ № 212 виплата адресної допомоги йому не буде продовжена.

Процедура відновлення виплат у випадку, якщо ви працевлаштувалися в проміжок між припиненням виплат на даний момент не встановлена ​​», — коментує юрист правової приймальні «Схід — СОС» Ольга Аношкіна. Однак ця Постанова є офіційним підтвердженням того, що виплата адресної допомоги буде продовжена.

Юристи радять переселенцям, які працевлаштувалися, не зволікаючи повідомляти про це в УПЗСН для того, щоб виплати не були припинені. Ви можете звернутися за допомогою до юристів «Схід — СОС» за номерами гарячої лінії: (050) 823 77 02, (066) 686 65 12(093) 295 18 27(098) 808 81 93 або написати листа зі зверненням на електронну адресу — vopros.otvet.crimea@gmail.com

Добавить комментарий