Благодійна акція «День святого Миколая — диво починається».

19 грудня 2016 року Ливарна компанія «Символ» спільно з ГО «ОП» Спільна справа» за підтримки Департаменту соціальної та молодіжної політики Вінницької облдержадміністрації та Агенції регіонального розвитку Вінницької області в рамках благодійної акції «День святого Миколая — диво починається» відвідали дітей з Школи-інтернат с. Стрижавка.

Головною метою акції було подарувати дітям відчуття чарівництва, радості і трішки щастя.
Для реалізації цього непростого завдання було організовано фаєр-шоу. Артисти виконували акробатичні трюки з вогнем, крутили віяла, пої і стаффы. В кінці виступу був просто зачаровуючий салют.
Діти були просто в захваті. Плескали в долоні, кричали :» Молодці!». Коли вистава закінчилася, розходилися, не дивлячись на холод, дуже неохоче. Було дуже приємно чути, як діти говорять один одному : «Як здорово!», «Яка краса!», «Класно!», «Хочу ще!», «Я такого ще не бачив!». Висновок, що наша місія була виконана, ми змогли подарувати дітям трохи радості.
На закінчення Святий Миколай розповів дітям про свято, привітав, побажав радості, здоров’я та роздав подарунки.
Хочеться сказати, що такого відкритого, щирого, радісного, безпосереднього прийому ми ще не зустрічали. Спасибі величезне!
Приказка «Краса врятує світ!» не вірна, «СВІТ ВРЯТУЄ ДОБРОТА!»

1

2

3

4

5

7

8

9

10

11

12

13

14

15

16

17

18

Добавить комментарий