Державна цільова програма відновлення та розбудови миру в східних регіонах України. Пропозиції від ГО «ОП «Спільна справа»

19 січня 2017 року у Міністерстві Соціальної Політики України відбулися громадські публічні обговореня (круглий стіл) за проектом Державної цільової програми відновлення та розбудови світу в східних регіонах України на якому серед інших представників громадськості був присутній голова ГО «ОП «Спільна Справа» Юрій Зиков.

Представники громадських організацій однозначно висловили думку, що Проект не відповідає пріорітетам державної політики щодо внутрішньо переміщених осіб та іншого населення, постраждалого внаслідок збройного конфлікту та тимчасової окупації частини території України, має яскраво виражені ознаки дискримінації внутрішньо переміщених осіб та громадян приймаючих громад за ознакою територіальності, протирічить Концепції та Конституції України, демонструє недоцільне використання коштів державного та місцевих бюджетів та інше.
Виходячи з вищенаведеного, учасники Круглого столу висловили заперечення щодо розподілення коштів в межах даного Проекту «Державної цільової програми відновлення та розбудови миру в східних регіонах України».
Вимагають скасувати прийняття Проекту «Державної цільової програми відновлення та розбудови миру в східних регіонах України».
Були видвинуті пропозиції щодо допрацювання Проекту та Спрямували дану Резолюцію Прем’єр-міністру України В.Гройсману, Віце-прем`єр-міністру П.Розенко, до Кабінету Міністрів України, Міністерства з питань тимчасово окупованих територій та внутрішньо переміщених осіб України для виконання, до Адміністрації Президента, Представництва Європейського Союзу в Україні, Представництва Ради Європи в Україні, Представництва ООН в Україні та Групи Світового банку для ознайомлення.

З документами можна ознайомитись нижче.

звернення

пропозиції

протокол1

протокол2

протокол3

протокол4

протокол5

резолюція1

резолюція2

резолюція3

резолюція4

резолюція5

Добавить комментарий