Дитячий фонд ООН планує відкрити своє представництво у Вінниці

Діти і війна. На жаль, це реальність. Маємо докласти максимум зусиль для їхнього захисту. Сьогодні про це говорили з Головою Представництва ЮНІСЕФ в Україні UNICEF Ukraine Муратом Шахіним. Важливо, що Дитячий фонд ООН планує відкрити своє представництво у нашому місті. І родини з дітьми зможуть отримати додаткову підтримку.
ЮНІСЕФ спільно з Урядом впроваджує програму грошової допомоги для сімей, в яких є діти. На першому етапі її зможуть отримати найбільш вразливі категорії.
Це родини:
1. де є троє і більше неповнолітніх дітей, з яких принаймні одній дитині — до двох років на момент подачі заявки;
2. двоє і більше неповнолітній дітей, з яких принаймні одна дитина з інвалідністю.
На кожного члена родини передбачено 2200 грн на місяць (але не більше як для п’ятьох людей). Виплату нарахують відразу за три місяці. Для початку потрібно зареєструватися на сайті https://register.unicef.org/ Далі заявку розглядатимуть фахівці ЮНІСЕФ. Додаткова інформація – за номером 0 800 600 017 (безоплатно, працює щодня з 8:00 до 22:00).
Вінниця – одне з перших міст в Україні, яке отримало міжнародний статус ЮНІСЕФ «Громада, дружня до дітей та молоді». Ми готові посилити нашу взаємодію з Фондом, щоб у такий складний час охопити увагою кожну дитину, яка потребує допомоги.
З паном Муратом Шахіним ми обговорили шляхи надання гуманітарної допомоги для родин переселенців з дітьми. У Вінниці сьогодні офіційно перебуває майже 3000 таких дітей. У рамках Міжрегіональний координаційний гуманітарний штаб ми намагаємось вирішити найперші елементарні питання. Разом з тим, залучаємо й інші ресурси. ЮНІСЕФ готовий надати Вінниці фінансову підтримку на гуманітарні потреби. Адже ми допомагаємо і людям, які до нас переїхали, і містам, які перебувають в епіцентрі бойових дій. Дякую ЮНІСЕФ за співпрацю!

Добавить комментарий