Досвідчений психолог — Тетяна Гончарук

Чотири роки працює з бійцями АТО, з 2017 року виїжджає в зону АТО.

Проводить безкоштовні консультації участникам бойових дій та їх сім’ям.

«Психологічна реабілітація потрібна військовослужбовцям які отримали новий досвід в умовах виживання та виконання бойових завдань. При поверненні на мирну територію вони залишаються воїнами і продовжують виживати там, де в цьому немає необхідності.

Їх адаптація до умов мирного життя є особливо актуальною, так як в учасників бойових дій під впливом бойового стресу відбуваються психічні і фізіологічні зміни в організмі які допомогли їм вижити, але затрудняють подальший процес адаптації в мирному житті та поверненню в сім׳ю.

Перед ними стоїть завдання бути у сім׳ї, але в силу пережитого вони ще підсвідомо знаходиться на території де йдуть бойові дії. Емоційна сфера є розбалансованою, характерні неконтрольовані прояві агресії, відчуття нерозуміння оточуючими, в тому числі дружинами і близькими, конфлікти на цьому підґрунті, неможливість встановлювати нові соціальні зв’язки, влаштуватися на роботу, приймати участь у вихованні дітей.

Їм важко довіритися, підпустити до себе навідь близьку людину. Це травма з якою повинен працювати спеціаліст і яка не лікується алкоголем. Більшість просто пиячать і через це розпадаються сім’ї. Працювати потрібно і з близькими людьми, сами вони в першу чергу, допомагають адаптуватися.

Тому є необхідність проведення заходів спрямованих на допомогу бійцям АТО в адаптації, та їхнім дружинам і матерям, створення групи підтримки при потребі індивідуальна консультація».

Тел. 098 814 5664

Добавить комментарий