Фонд «Право на захист» разработал интерактивную карту жилья для ВПЛ!

🌍Нещодавно, разом зі звітом «Житлові потреби, наміри та можливості ВПО», Благодійним фондом «Право на захист» було також презентовано і дуже важливу його онлайнову частину, скористатися якою може кожен – інтерактивна мапа житлових об’єктів👉 https://cutt.ly/abfCfoq
📌🏢На цю карту нанесені дані про житлові будівлі, приміщення та квартири, які потенційно можна переробити на якісне житло для внутрішньо переміщених осіб. Зокрема, є дані щодо стану об’єктів, їхнє точне розташування, фотографії, форма власності, а також інша релевантна інформація.
ℹ️📊 З січня по вересень 2020 року Фондом було надіслано 456 інформаційних запитів органам місцевої влади стосовно наявного житла, а також здійснено 444 моніторингових візити, під час яких було виявлено 898 об’єктів у 170 населених пунктах у 68 районах Дніпропетровської, Харківської та Запорізької областей. Переважна більшість населених пунктів, де було виявлено об’єкти (86%) – села та селища, тоді як міста становлять лише 14%. Майже кожний п’ятий населений пункт є містом або районним центром. Чверть населених пунктів мають власний громадський транспорт. Подібний аналіз нерухомих об‘єктів раніше не проводився.
🏗Деякі будівлі на мапі це недобудови. Частина з них потребують ремонту та реновацій, в окремих випадках – продовження або завершення будівництва. Важливий факт: більша частина з них знаходяться в комунальній власності!
🔗Мапа доступна за посиланням:
UNHCR Ukraine — Aгентство ООН у справах біженців в УкраїніВозможно, это изображение (текст «право A захист онлайн ΜΑΠ Α житлових можливостей для переселенцв»)

Добавить комментарий