Форум «Міста солідарності»

3 жовтня представники ГО «ОП «Спільна справа» м. Вінниця та м. Козятин (Зиков Ю.В., Михайська В.М.) спільно з представниками влади цих міст (директора департаменту соцполітики Вінницької міської ради Войткової В. та заступника голови Козятинської міської ради Вечера В.В.), на запрошення Агенства ООН у справах біженців, відвідали Форум «Міста солідарності», який проходив у м. Харків.
Форум був спрямований на пошук сталих рішень в сфері забезпечення житлом переселенців. Різні міста презентували різні підходи. Учасники заходу обмінялися досвідом щодо можливостей програми «Доступне житло», почули про практики створення кооперативів, опрацювали питання оцінки потреб ВПО через роботу коалції неурядових організацій, оцінили роботу програм забезпечення тимчасовим житлом, подивилися на можливості вирішення проблем, з якими стикаються жителі місць компактного проживання.
Крім того, в рамках модерованих дискусій розробили рекомендації для уряду, органів місцевої влади та місцевого самоврядування та низки інших акторів. Впевнені, що через спільну адвокацію на місцевому та центральному рівні нам вдасться і розширити можливості забезпечення житлом, і знайти «пакетні» інтеграційні рішення, де забезпечення житлом іде в прив’язці до можливостей працевлаштування чи самозайнятості.


#spilna_sprava_vinnitsa
#rozvitok_syspilstva

Добавить комментарий