ГО «ОП «Спільна справа» в партнерстві з представництвом IOM Ukraine , передала до Вінницьких колективних центрів розміщення вимушених переселенців набори

Сьогодні командою ГО «ОП «Спільна справа» в партнерстві з представництвом IOM Ukraine , доставлено до Вінницьких колективних центрів розміщення вимушених переселенців набори, які включають в себе засоби особистого догляду та гігієни, комплекти постільної білизни, рушники, засоби для прання та миття посуду тощо.
Нагадуємо що дана програма здійснюється за фінансової підтримки Європейського Союзу
Директорка департаменту — Оксана Яценко, яка була присутня під час доставки в один із центрів, додає, що це вже не перша гуманітарна допомога від МОМ ООН для вимушених переселенців, яких розмістили у центрах постійного або транзитного проживання таких осіб.
“Зараз ми отримали санітарно-гігієнічні набори та набори постільної білизни. Це необхідно, щоб забезпечити побут внутрішньо переміщених осіб. Адже люди приїжджають, люди виїжджають, і кожному з них потрібне чисте і зручне місце для ночівлі. Ми розуміємо, що ці центри для деяких людей є останнім часом постійним місцем проживання, тому в планах покращити умови для їхнього прожиття», — говорить Оксана Яценко. — Ми дякуємо представництву Міжнародної організації з міграції, що здійснюється за фінансової підтримки Європейського Союзу й сподіваємося на подальшу співпрацю».

Добавить комментарий