Круглий стіл на тему:  «Чи є наш край  територією дружньою для ВПО: шляхи вирішення житлового питання»

Круглий стіл на тему:

 «Чи є наш край  територією дружньою для ВПО: шляхи вирішення житлового питання»

27 липня 2018р. в приміщенні Вінницької торгово-промислової палати у м. Вінниця відбувся круглий стіл на тему: «Чи є наш край  територією дружньою для ВПО: шляхи вирішення житлового питання». Захід проводився за підсумками громадської експертизи діяльності органів виконавчої влади щодо реалізації постанови Кабінету Міністрів України від 16 грудня 2015 року № 1094 “Про затвердження Комплексної державної програми щодо підтримки, соціальної адаптації та реінтеграції громадян України, які переселилися з тимчасово окупованої території України та районів проведення антитерористичної операції в інші регіони України, на період до 2017 року”.

Ініціатором проведення даного заходу виступила громадська організація «Об’єднання переселенців «Спільна справа». Керівником відокремленого підрозділу ГО «Об’єднання переселенців «Спільна справа» у місті Козятин Михайською В. М. були підведені підсумки проведення громадської експертизи. А головою організації Зиковим Ю.В  презентовані напрацьовані ініціативи вирішення житлового питання ВПО у Вінницькій області.

Також на заході, шляхи вирішення житлового питання, обговорювалися іншими керівниками різних державних установ та представниками громадських організацій.

У заході взяли участь:

  • Виконавчий директор Українського фонду соціальних інвестицій Лактіонов Андрій Олександрович;
  • В.о голови правління Держмолодьжитла Левченко Ельвіра Борисівна;
  • В.о директора Вінницького регіонального управління Держмолодьжитла Сторожук Олексій Степанович;
  • Заступник директора Департаменту соціальної та молодіжної політики Вінницької ОДА Квят Наталя Валентинівна;
  • Заступник міського голови міста Вінниця Якубович Галина Анатоліївна;
  • Спостерігач СММ ОБСЕ Ален Рашліч;
  • Представник відділення ПАТ АКБ «Аркада» у місті Вінниця Зарічук Олександр Євгенович;
  • Представники партнерських ГО;
  • Радник з питань ВПО у Вінницькій області Неверицька Людмила Ростиславівна

Результатом заходу стало домовленість о подальшому просуванні напрацьованих шляхів вирішення житлового питання для ВПО у Вінницькій області.

Громадська організація «Об’єднання переселенців «Спільна справа» дякує усім, хто приймав участь в дискусії, за небайдужість до проблем переселенців та за бажання допомогти.

Цей захід проводиться в рамках проекту «Зміна фокусу…» Житомирської обласної Асоціації фахівців соціальної сфери, «Програми сприяння громадській активності «Долучайся!»», що фінансується Агенством США з міжнародного розвитку (USAID) та здійснюється Pact в Україні.  Зміст дискусії є винятковою відповідальністю Pact та його партнерів і не обов’язково відображає погляди Агенства США з міжнародного розвитку (USAID) або уряду США.

 

Добавить комментарий