Круглий стіл на тему «Конфліктно-чутливі питання інтеграції внутрішньо переміщених осіб та соціального захисту вразливих категорій населення і осіб, що зазнають дискримінації»

Керівниця відокремленого підрозділу ГО «Об’єднання переселенців «Спільна справа» у м. Козятин Венера Михайська взяла участь у круглому столі на тему «Конфліктно-чутливі питання інтеграції внутрішньо переміщених осіб та соціального захисту вразливих категорій населення і осіб, що зазнають дискримінації». Захід відбувся 28 лютого 2019 року у м. Козятин за ініціативи Департамент соціальної та молодіжної політики Вінницької ОДА.

У засіданні взяли участь: заступниця директора Департменту Natalia Kviat, радниця з питань ВПО у Вінницькій області Liudmyla Neverytska, заступниця начальника управління соціальної підтримки та державних гарантій Департменту Ірина Махначова, начальниця відділу праці та соціально-трудових відносин Департаменту Інна Курдеша, заступник голови Козятинської райдержадміністрації, заступник Козятинського міського голови, представники урядових та неурядових установ м. Козятин та Козятинського району, внутрішньо переміщені особи м. Козятин та Козятинського району.

Були обговорені важливі питання, що стосуються:
🔹соціального захисту,
🔹працевлаштування,
🔹інтеграції ВПО,
🔹реалізації права голосу на виборах.
В рамках обговорення питання працевлаштування та зайнятості ВПО згадали не лише про державне забезпечення, а й про співпрацю з грантовими проектами іноземних донорів, які надавали підтримку на розвиток мікропідприємництва.
#spilna_sprava
#spilna_sprava_koziatyn

Добавить комментарий