Медіація-що це?

А ми продовжуємо ознайомлювати Вас з поняттям — Медіація, та її перевагами. А ще ділимося інформацією, щодо можливості отримати безкоштовно консультацію медіатора за посиланням https://docs.google.com/…/1FAIpQLSdkIQaAWKywiW…/viewform
Опинившись на межі розлучення, пари стикаються із широким колом проблем, які потребують вирішення. Конфронтація між сторонами зростає і часто в такій ситуації фокус з пріоритетних питань переміщується на відстоювання своїх прав.
Батьки і самі визнають, що добробут їх дітей є пріоритетом, але використовують спірні питання щодо дітей як привід, щоб висловити негативні почуття, пов’язані із розлученням. Перемістивши фокус батьків на інтереси і потреби дитини, медіатор може спрямувати процес від боротьби за формальні права до з’ясування найкращих можливостей по-справжньому піклуватися про дитину.
Рівність прав часто формально трактується батьками як рівний розподіл часу, який проводиться із дитиною. У процесі медіації сторони можуть з’ясувати, чи дійсно рівний розподіл часу відповідає інтересам дитини.
Для того, щоб перевести розмову у конструктивне русло і перейти до обговорення способів найкращого задоволення інтересів дитини, медіатор може запропонувати сторонам описати своїх дітей. А після цього запропонувати батькам визначити, чого потребують їх діти.
Більшість батьків будуть мати спільний погляд у цьому питанні і визначать, що діти потребують:
‍♀️ мати можливість спілкуватися із обома батьками і
не відчувати провини за таке бажання;
відчувати любов обох батьків;
‍♀️ бути впевненими у власній безпеці;
зберегти стосунки із іншими близькими родичами, з якими був тісний зв’язок;
‍♀️ мати можливість зберегти своїх друзів та інші соціальні зв’язки;
мати можливість навчатися та розвиватися як особистість;
‍♀️ піклування дорослих про їх здоров’я, харчування, матеріальне забезпечення…
А які потреби дітей Ви б назвали ще?
Автор Олександра Бічук.
Возможно, это изображение (ребенок, стоит, океан и пляж)

Добавить комментарий