На непідконтрольній уряду України території Донецької області представники так званої «місцевої влади» забиратимуть нерухомість або відумерлу спадщину, яку визнають безхазяйною.

Нет описания фото.
Наприкінці квітня в соцмережах та ЗМІ з’явилася інформація, що на непідконтрольній уряду України території Донецької області представники так званої «місцевої влади» забиратимуть нерухомість або відумерлу спадщину, яку визнають безхазяйною. Такий «наказ» там підписали 28 квітня. Під нього підпадають житлові будинки і приміщення, господарські споруди, а також майно (у т.ч. земельні ділянки), які залишилися від померлих, чиї нащадки не оформили спадщину.
Розповідає Еліна Шишкіна, адвокаційна координаторка БФ «Право на захист»: «Подібна ситуація, але із земельними ділянками, була в окупованому Криму, коли окупаційна влада видала розпорядження про експропріацію прикордонних земель, які належать іноземцям або особам без громадянства. Фактично це всі земельні ділянки на узбережжі Криму й ті, які межують із підконтрольною українській владі територією. Отже, можна побачити, що окупаційна влада в непідконтрольних районах Донецької області, а з часом, можливо, і Луганської, вирішила діяти за тією ж схемою. Після появи таких повідомлень до нашої організації почали звертатися люди із проханням проконсультувати їх, що робити в цьому випадку. І, на нашу думку, кількість таких звернень може суттєво зрости».
На що варто зважати, якщо на окупованих територіях у вас забрали те, що належить вам за законом? Читайте в пам’ятці від наших колег.
☎ Якщо ж у вас виникають запитання або ви потребуєте юридичної допомоги, звертайтеся, будь ласка, за номерами нашої «гарячої лінії»:
+38 (099) 507 50 90
+38 (068) 507 50 90
+38 (093) 507 50 90

Добавить комментарий