Норвезька рада у справах біженців (NRC), спільно зі Stabilization Support Services, розпочала надання багатоцільової грошової допомоги у м. Тернопіль.

📢 Норвезька рада у справах біженців (NRC), спільно зі Stabilization Support Services, розпочала надання багатоцільової грошової допомоги у м. Тернопіль.
🚄 Якщо ви перемістилися до м. Тернопіль та області з районів проведення активних бойових дій, то ви та ваша родина можете отримати 💸 грошові виплати.
✅ Щоб зареєструватися для отримання такої допомоги, завітайте до гуманітарного штабу (приміщення Центру Науки Тернополя) – м. Тернопіль, площа Героїв Євромайдану, 4 – з понеділка по п’ятницю з 10:00 до 17:00, або до благодійного магазину «Благодать» – м. Тернопіль, просп. Степана Бандери, 4 – з понеділка по п’ятницю з 10:00 до 17:00.
☝️ Обов’язково візьміть із собою паспорт, довідку про присвоєння індивідуального податкового номера та реквізити вашого банку (номер IBAN).
👥 Також майте на увазі, що для реєстрації на нашу грошову допомогу не потрібно приходити всією родиною. Один представник від родини може зареєструвати інших членів родини за наявності необхідних для цього документів (паспорт, свідоцтво про народження).
ℹ Додаткову інформацію щодо отримання грошової допомоги у м. Тернопіль можна отримати за телефоном «гарячої» лінії NRC: 📱 0 800 302 007 (щоденно з 8:00 до 18:00) або надіслати листа на електронну адресу 📧 ua.info@nrc.no.
🤝 Надання багатоцільової грошової допомоги стало можливим за фінансової підтримки Міністерства закордонних справ Норвегії 🇳🇴.

Добавить комментарий