Обговорення проекту Державної цільової програми відновлення та розбудови миру в східних регіонах України.

12 січня 2017 року відбулося обговорення проекту Державної цільової програми відновлення та розбудови миру в східних регіонах України.

Ініціатором обговорення виступила ГО «ОП «Спільна Справа».
Були присутні представники Департаменту соціальної та молодіжної політики Вінницької облдержадміністрації, Департаменту інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю, Агенції регіонального розвитку Вінницької області, Донецького національного університету, представники громадських організацій та бізнесу.
Метою Державної цільової програми є відновлення та розбудова миру у східних регіонах України, що передбачає стимулювання соціально-економічного розвитку територіальних громад для підвищення якості життя населення через зміцнення їх спроможності та соціальної стійкості, стимулювання економічної активності у 5 регіонах України — Луганській, Донецькій, Дніпропетровській, Харківській та Запорізькій.
В продовж зустрічі учасники обговорили внесення коригувань і пропозицій до плану заходів, передбачених Програмою.
В ході спілкування було розглянуто механізми й інструменти, які сприятимуть щодо включення Вінницької області до Державної цільової програми.
За результатами зустрічі до 20 січня буде сформований та відправлений пакет пропозицій та зауваженнь до проекту Програми.

DSCN0045

DSCN0046

DSCN0047

DSCN0048

DSCN0050

Обговорення проекту Державної цільової програми відновлення та розбудови миру в східних регіонах України.: 1 комментарий

Добавить комментарий