Онлайн-дискусія «Як громадській організації орендувати приміщення державної та комунальної власності відповідно до Закону України «Про оренду державного та комунального майна» №157-IX.

ГО Крим_ SOS запрошує всіх взяти участь в онлайн-дискусії «Як громадській організації орендувати приміщення державної та комунальної власності відповідно до Закону України «Про оренду державного та комунального майна» №157-IX.
1 жовтня 2020 року з набуттям чинності окремих статей Закону України «Про оренду державного та комунального майна» № 157- IX більшість наших бенефіціарів, які орендують приміщення комунальної власності стикнулись з проблемою переукладання договорів оренди, оскільки умови надання приміщень в оренду змінились, а механізм не є прозорим та зрозумілим для представників більшості спільнот.
ГО «КримСОС» спільно з ГО «Всеукраїнське об’єднання переселенців «Спільна справа» та іншими громадським організаціями ВПО, за підтримки Агентства ООН у справах біженців, ініціює проведення онлайн дискусії, яка допоможе розібратись представникам спільнот з новелами Закону, отримати покроковий механізм оренди комунального майна, обговорити проблемні питання, що виникають на місцях, напрацювати спільні пропозиції до Закону для проведення адвокаційної кампанії.
Результатом дискусії будуть напрацьовані покроковий алгоритм ГО для отримання в оренду комунального майна та пропозиції змін до Закону України «Про оренду державного та комунального майна» №157-IX, що спростить механізм оренди для громадськості.
Захід запланований на 12 лютого і ми маємо попередню програму та спікерів, які підтвердили свою участь. На заході будуть присутні представники УВКБ ООН і представники Вінницької міської ради.
Попередня програма заходу
12 лютого 2021 р.
м. Київ
Онлайн дискусія «Як громадській організації орендувати приміщення державної та комунальної власності відповідно до Закону України «Про оренду державного та комунального майна» №157-IX
1. Передача в оренду державного та комунального майна громадським організаціям. Спікер — Владислав Уривський, проектний менеджер ДП «Prozorro. Продажі».
2. Оренда державного і комунального майна громадськими та благодійними організаціями: проблеми та шляхи їх вирішення. Спікер — Титова Олена Віталіївна, доцент кафедри господарського права Донецького національного університету імені Василя Стуса.
3. Реалії, з якими стикаються громадські організації в процесі оренди державного та комунального майна. Спікер — Юрій Зиков, голова ГО «Всеукраїнське об’єднання переселенців «Спільна справа».
4. Обговорення, напрацювання пропозицій та змін до Закону України «Про оренду державного та комунального майна» №157-IX.
Контактна особа — Ольга Шкарупа, тел. 066-531-34-05 або 067-284-98-01, електронна адреса community@krymsos.com.
Для участі необхідно зареєструватися за цим посиланням
Возможно, это изображение (4 человека, люди сидят, люди стоят и текст)

Добавить комментарий