Отримання пільгової Муніципальної картки вінничанина

🚌🚎🚋Цього року місто Вінниця переводить муніципальний транспорт на систему електронного розрахунку за проїзд. Від березня 2019 року розпочався прийом заявок на отримання пільгової Муніципальної картки вінничанина, виготовлення якої буде безкоштовним для тих категорій громадян, які входять до списку пільгових. Ознайомитися із переліком даних категорій можна на сайті https://et.vn.ua/.

❗️Право на оформлення пільгової Муніципальної картки вінничанина мають також і пенсіонери зі статусом ВПО, про що зазначили у листі-відповіді представники Вінницької міської ради. Зокрема, у тексті листа (фото листа у першому коментарі) зазначено, що для оформлення пільгової Муніципальної картки вінничанина необхідно звернутися особисто (або при пред’явленні нотаріально посвідченої довіреності) до центру обслуговування КП «Вінницякартсервіс» за адресою: м. Вінниця, вул. Соборна, 36.

Із собою необхідно мати:

🔺Документ, що посвідчує особу (свідоцтво про народження, паспорт громадянина України). У випадку надання паспорта громадянина України у формі ID-картки або звернення особи зі статусом переселенця необхідно долучити додаток – довідку про реєстрацію місця проживання з органу реєстрації
🔺Довідка про присвоєння реєстраційного номера облікової картки платника податків
🔺Документ, що підтверджує право на пільговий проїзд (пільгове посвідчення (довідка медико-соціальної експертної комісії (МСЕК), довідка, видана департаментом соціальної політики міської ради про облік внутрішньо переміщеної особи, пенсійне посвідчення, студентський квиток, учнівський квиток).
🔺Копії документів не надаються

Контактні дані КП «Вінницякартсервіс»:
🏢м. Вінниця, вул. Соборна, 36
🌐https://et.vn.ua/
Facebook: https://www.facebook.com/VinnytsiaKS/
☎️(0800)330-155; (0432)655-155
#spilna_sprava_vinnytsia

Добавить комментарий