Парламентські слухання на тему: «​​Стан дотримання прав внутрішньо переміщених осіб та громадян України, які проживають на тимчасово окупованій території України та на території, не контрольованій українською владою в зоні проведення антитерористичної операції»

17 лютого 2016 року відбулися парламентські слухання на тему: «​​Стан дотримання прав внутрішньо переміщених осіб та громадян України, які проживають на тимчасово окупованій території України та на території, не контрольованій українською владою в зоні проведення антитерористичної операції».

Це була перша можливість для громадських діячів взяти участь у парламентських слуханнях, щоб звернути увагу на найбільш суттєві проблеми більше ніж 6 млн. людей.
Із заявлених у списку міністрів (список додається) на слухання не з’явився жоден, тим самим показавши своє байдуже ставлення до проблем такої кількості жителів України. Депутатів теж були одиниці, тим самим вони показали свою незацікавленість у вирішенні проблем переселенців.

DSCN6815

DSCN6816
Заступники міністрів просто прочитали сухий звіт, при цьому не запропонувавши ніякого вирішення питань.
Виступ першого заступника Голови ДСНС Олега Мельчуцкого учасники слухань перервали скандуванням «Ганьба».
Пан Григорій Немиря виступаючи заявив, що в державі абсолютно відсутня державна стратегія по відношенню до ВПО і влада просто не знає, що робити з такою кількістю переміщених осіб. Сказав про необхідність створення державного органу з питань ВПО.
Координатор системи ООН в Україні Вокер Ніл закликав владу нарешті почати працювати, оскільки міжнародні організації більше переймаються проблемами України, ніж власний уряд.
Громадських діячів виступало, на жаль, дуже мало, оскільки регламент був вже прописаний. Тих, кого не було в списку виступаючих до мікрофона так і не пустили.

На слуханнях переселенці вимогали створення комітету, який буде відслідковувати витрату коштів, які на допомогу переселенцям надсилають міжнародні фонди.
Зібраний і підготовлений пакет документів з пропозиціями щодо проблематики ВПО, який переданий у ВРУ, тепер справа за урядом. Громадські діячі вже напрацювали і показали шляхи вирішення проблем ВПО, залишилося тільки перестати владі робити вигляд, що нас не існує. Ну що ж, поживемо, побачимо…
DSCN6796
DSCN6795
DSCN6793
DSCN6792
DSCN6790
DSCN6789
DSCN6787
DSCN6786
DSCN6784
DSCN6780
DSCN6777
DSCN6778
DSCN6769
DSCN6767
DSCN6798
DSCN6811
DSCN6804
DSCN6788

Добавить комментарий