Передноворічна екскурсійна поїздка до Ясногородської страусиної ферми «Долина страусів» та «Фабрики ялинкових іграшок» Клавдієве-Тарасове.

Відбулася передноворічна екскурсійна поїздка до Ясногородської страусиної ферми «Долина страусів» та «Фабрики ялинкових іграшок» Клавдієве-Тарасове.

Екскурсія для 50 дітей ВПО стала можливою завдяки Департаменту соціальної та молодіжної політики облдержадміністрації та Наталі Заболотної.
На страусячій фермі діти познайомилися з життям страусів.
Дізналися, що страус — це найбільша з сучасних птахів: заввишки до 270 см і масою до 156 кг
Навчилися відрізняти, страуса-хлопчика від стауса-дівчинки за кольором оперення, колір оперення у дорослого самця чорний; пір’я хвоста і крил білі. Самка страуса дрібніше самця і забарвлена одноманітно — в сірувато-бурі тони; пір’я крил і хвоста — брудно-білі.
Побували в стаусиному дитячому садку і в початковій школі.
Навіть перевірили на міцність страусине яйце, троє дітлахів сиділи на яйці і воно витримало вагу дітвори і не тріснуло.
В завершення погуляли по зоопарку, побачили різних птахів, кроликів, але найбільше враження на всіх, навіть на дорослих, справив верблюд.
На «Фабриці ялинкових іграшок» дітям було продемонстровано весь процес виготовлення ялинкових іграшок — від склодувного цеху до цеху по розпису іграшок. Всі іграшки виготовляються по-старому, навіть расписуются вручну, тому кожна іграшка ексклюзивна.
Завершенням насиченого дня — був майстер-клас «розмалування новорічної іграшки». Кожна дитина власноруч намалював символ 2017 року — півника і повіз додому прикрашати ялинку.
Всі залишилися дуже задоволені екскурсією, отримали нові знання та нові емоції.
Висловлюємо подяку за надану можливість!!!

1

2

3

4

5

6

7

8

9

10

11

12

13

14

15

16

17

18

19

20

GEDSC DIGITAL CAMERA
GEDSC DIGITAL CAMERA
GEDSC DIGITAL CAMERA
GEDSC DIGITAL CAMERA
GEDSC DIGITAL CAMERA
GEDSC DIGITAL CAMERA

24

Добавить комментарий