«Підписання договору про співпрацю — це, в першу чергу, довіра до нашого проєкту.»

27 лютого Голова ГО «Спільна справа» Юрій Зиков та заступник голови Міністерства у справах ветеранів, тимчасово окупованих територій та внутрішньо переміщених осіб України Руслан Калінін підписали меморандум про співпрацю
— Підписання договору про співпрацю — це, в першу чергу, довіра до нашого проєкту. Підтримка Міністерства нам дає доступ до грантових організацій та міжнародних інвесторів, що допоможе зменшити вартість будівництва квадратного метра житла, — розповів голова ГО «Спільна Справа» Юрій Зиков.
Перед підписанням меморандуму Руслан Калінін мав ще зустрічі з Головою Вінницької державної обласної адміністрації Скальським Владиславом Володимировичем та Вінницьким міським головою Моргуновим Сергієм Анатолійовичем та окремо проговорили питання будування багатоповерхівки для переселенців, яким займається ГО «Спільна справа». Дякую місцевій владі за надання земельної ділянки та передбачення коштів з місцевого бюджету на розробку проектно-кошторисної документації.
Домовились:
— місцева влада допоможе з підключенням комунікацій до багатоповерхівки, яку буде будувати житловий кооператив переселенців;
— обласна адміністрація розгляне можливість додатково фінансово підтримати цей проект;
Варто зауважити, що станом на 2020 р. у Вінницькій області офіційно зареєстровано 11 167 ВПО, з них близько 4 000 осіб проживає в м. Вінниця.
#spilna_sprava_vinnitsa
#rozvitok_syspilstva

Добавить комментарий