Просто для роздуму…

У нас, українців, вінниччан є така національна забава — сваритися, конкурувати одне із одним. Казати як не треба, але не пропонувати нічого взамін. Ми всі проти всіх. І ми забуваємо, що конкуруємо із сусідніми областями та навіть країнами — за людей та за інвестиції.
📌 73% вінниччан зазначають, що можливими причинами переїзду із міста може стати саме питання працевлаштування. Це результати недавнього опитування Інститут розвитку міст / Institute of Urban Development Якими б комфортними наші громади не були та якою б найкомфортнішою вчергове не визнавалась Вінниця. Лише розвиток економіки зможе втримати людей.
🛫 Реконструкція Міжнародний Аеропорт Вінниця / International Airport Vinnytsia — серйозний поштовх для економіки не лише міста, а й регіону. Аеропорт дозволить перетворити Вінниччину на потужний логістиний центр на перетині двох міжнародних трас М21 та М12. Тому ми як обласна рада маємо усілько цьому сприяти.
👉 Однією із вимог інвестора є певна кількість якісних підготовлених кадрів на території. Вважаю ми маємо серйозно розглядати питання і ініціювати перед МОН об’єднання ВУЗів та створення у Вінниці класичного університету.
До речі 5 жовтня буде 7 років як Донецький національний університет імені Василя Cтуса у Вінниці. А ще у нас зареєстровано 11,2 тис. переселенців. Людей, яких дім змусила покинути війна. І які за цей час стали нашими друзями, колегами та новими вінниччанами.
Зараз ми здійснили обмін земельними ділянками. Одну з них для потреби розвитку аеропорту, іншу для будівництва соціального житла. І в цьому напрямку ми маємо працювати, перш за все завершити те, що є.
❗️Житловий кооператив Спільна справа який займаюється будівництвом дому для переселенців із 2018 року та потребує нашої підтримки.
Обласна рада має брати на себе відповідальність, сподіваюсь таких питань, що об‘єднують залу буде більше!

Добавить комментарий