Реєстрація на участь у проекті з підтримки мікропідприємництва та самозайнятості «Зміцнення самозабезпечення переміщених осіб та громад, що постраждали від конфлікту в Україні. Вінницька область»

Якщо Ви ще не встигли зареєструватися — ЗНАЙТЕ, що ми ЧЕКАЄМО на Вас!

Нагадуємо, що реєстрація на участь у проекті з підтримки мікропідприємництва та самозайнятості «Зміцнення самозабезпечення переміщених осіб та громад, що постраждали від конфлікту в Україні. Вінницька область» ТРИВАЄ й здійснюється безпосередньо в офісі ВОПО «Джерело надії».

До участі запрошуються внутрішньо переміщені особи та представники місцевої громади віком від 18 до 60 років. Ознайомитися з детальними умовами проекту можна за посиланням: http://www.iom.org.ua/…/mom-nabyraye-uchasnykiv-novogo-proe…

За допомогою в оформленні й надсиланні заявки треба звернутись до офісу ВОПО «Джерело надії» за адресою: м. Вінниця, вул. Стеценка, 48, попередньо зателефонувавши за номерами: 068-425-00-70, або 063-398-27-02, або 066-368-78-48, з 10-00 до 17-00 години з понеділка по п’ятницю.

НЕОДМІННОЮ УМОВОЮ участі в проекті є ЗГОДА учасника співпрацювати з проектом, у тому числі надання інформації в ході моніторингу, зустрічі з представниками ВОПО «Джерело надії» та МОМ, відвідування всіх проектних тренінгів, заходів, фокус-груп.

У рамках проекту заплановано дводенні тренінги із розвитку САМОЗАЙНЯТОСТІ та МІКРОПІДПРИЄМНИЦТВА. Для кожного учасника проекту буде надано експерта для допомоги у формуванні бізнес-плану та подальшого супроводу в його впровадженні.

У тренінгах за напрямком «Самозайнятість» можуть взяти участь особи, які в минулому НЕ ОТРИМУВАЛИ грантів від МОМ або інших донорів, уже розпочали або готуються започаткувати власну справу. За умови успішного захисту бізнес-плану розмір гранту складає до 650 €.

До тренінгів із мікропідприємництва запрошуються особи, які мають досвід офіційно зареєстрованої ПІДПРИЄМНИЦЬКОЇ ДІЯЛЬНОСТІ, підтверджений відповідними документами, не пізніше ніж з 01.01.2017 р., активний діючий бізнес й претендують на отримання гранту для РОЗШИРЕННЯ БІЗНЕСУ. Розмір гранту в разі успішного захисту бізнес-плану та виконання додаткових вимог донора (співфінансування, найм працівників, тощо) складає до 2500 €.

Прийом заявок триває до завершення формування відповідних тренінгових груп, про його завершення буде повідомлено додатково. Особи, які відправили заявку самостійно та отримали відповідне підтвердження, запрошуються для проходження особистого ІНТЕРВ’Ю.

Наголошуємо, що відбір відбувається на КОНКУРСНІЙ ОСНОВІ – заповнення анкети не гарантує, що ви станете учасником тренінгу. Відібраним кандидатам повідомлять місце та точну дату проведення тренінгу.

Реалізація проекту здійснюється Міжнародною організацією з міграції IOM Ukraine за фінансової підтримки Уряду Федеративної Республіки Німеччина. Виконавчий партнер у Вінниці – Вінницька обласна правозахисна організація Джерело надії / Spring of Hope.

Добавить комментарий