РІВНІСТЬ ЗАРАДИ БЕЗПЕКИ

14 грудня ГО «ОП «Спільна справа» взяла участь у проведенні фокус-групової дискусії з представницями цільової аудиторій, а саме жінок зі статусом ВПО, в рамках реалізації проекту «РІВНІСТЬ ЗАРАДИ БЕЗПЕКИ».
На зустрічі обговорили гострі питання з якими стикнулися жінки, виявили потреби та можливі шляхи вирішення поточних проблем. Дискусія відбулась в теплій дружній атмосфері, кожна з жінок поділилась думками та досвідом подолання труднощів.
Дякуємо ВООГО «Відкрите суспільство» — Світлані Ходаковій та Тетяні Міхновець за запрошення до участі та можливість відверто поспілкуватись на тему того що дійсно хвилює жінок.
Проєкт «Рівність заради безпеки» фінансується Європейським Союзом та виконується Українським Жіночим Фондом за участю Інформаційно-консультативного жіночого центру (Україна) та Центру сприяння рівності (Литовська Республіка). Загальна мета проекту полягає у сприянні участі жінок у процесах відновлення миру і недопущення конфлікту шляхом підтримки місцевих стейкхолдерів у процесі розробки, впровадження і контролю виконання планів дій з виконання резолюції Ради Безпеки ООН 1325.

Добавить комментарий