«Різноманіття культур в Україні: казки народів світу голосами дітей»

Гарна новина! У Києві стартував унікальний соціально-культурний проект для дітей-біженців, шукачів притулку, переселенців, дітей з інвалідністю «Різноманіття культур в Україні: казки народів світу голосами дітей»🗣️📖🎙️.
🌐У рамках проекту буде створено аудіокнигу, що складається з 1️⃣5️⃣ аудіотворів-казок народів світу, які озвучать діти-біженці та шукачі притулку з різних країн, зокрема з Афганістану, Пакистану, Таджикистану, Конго, Сирії, ромське та кримськотатарське населення, що мешкають в різних куточках України, а також діти-переселенці зі Сходу України та АР Крим і діти з інвалідністю, віком від 6 до 16 років.
🎧До дитячого озвучування аудіотворів команда творців проекту додасть авторське музичне оформлення та звукошумові ефекти, що дозволить зробити створюваний за проектом культурний продукт більш доступним для осіб з інвалідністю по зору.
🙋🏼‍♀️Під час реалізації проекту для його безпосередніх учасників буде організовано комплекс творчих заходів для якісної підготовки та адаптації дітей: майстер-класи з ораторського мистецтва, репетиції, творчо-виробничий процес у студії звукозапису тощо.
🇺🇦Проект одночасно спрямований на розвиток багатокультурності в Україні та толерантного ставлення до представників різних національностей і народів світу, сприяння в соціальній інтеграції дітей різних категорій населення, формування інклюзивного суспільства в країні, популяризацію дитячої творчості та збереження світової нематеріальної культурної спадщини в сучасному цифровому технологічному оформленні.
📅Проект триватиме до 31 жовтня цього року, а далі… презентації, зустрічі, поширення в медіа просторі. Аудіотвори будуть доступні в мережі Інтернет, що дозволить охопити всі регіони нашої країни, а також україномовних жителів світу.
Отже, вперед!
💻Організаторами проекту виступають: Управління Верховного комісара ООН у справах біженців (УВКБ ООН) в Україні спільно з ГО «Громадське дитяче інтернет-телебачення і радіо «Веселка TВ» за підтримки Великого Герцогства Люксембургу.
Для нас дуже важливо, що до проекту приєдналася та підтримала Урядова уповноважена з прав осіб з інвалідністю Татьяна Баранцова! https://www.facebook.com/BarantsovaTatiana
Також почесно, що партнером нашого проекту стала Уповноважена Київська міська рада https://www.facebook.com/kyiv.city.council/ з прав осіб з інвалідністю Леся Петрівська https://www.facebook.com/lpetrivska/
🤝🏻Партнерськими організаціями проекту є:
ГО «КримSOS»,
ГО «Рокада»,
ГО «10 квітня»,
ГО «Кримська родина»,
ГО «Рука допомоги»,
ГО «Спільна справа»,
ГО «Перспектива»,
ГО «Кримські татари Одещини»
Ромський жіночий фонд «Чіріклі»,
БО «Луганське обласне відділення «Міжнародної благодійної організації «Благодійний фонд «СОС Дитяче містечко»,
Центр комплексної реабілітації дітей з інвалідністю, м. Бровари.
🎉Дякуємо нашим партнерам Мережа кінотеатрів КП «Київкінофільм» та АРТ Братислава Культурний центр за можливість проводити репетиції, зустрічі та презентації.
🔊Для отримання аудіоказок слідкуйте за новинами на сайті та у соціальних мережах організаторів проекту та партнерів:
ГО «10 квітня»
ГО «Рука допомоги»
Ромський жіночий фонд Chiricli
БО «Луганське обласне відділення «Міжнародної благодійної організації Благодійний фонд СОС Дитячі Містечка Україна

Добавить комментарий