Соціальна настільна гра — «Бути жінкою»

Гралися і навчалися

У перший понеділок грудня на базі Громадської організації «Об’єднання переселенців «Спільна справа» відбулася презентація соціальної настільної гри «Бути жінкою». Презентація проводиться в рамках щорічної Всеукраїнської акції «16 днів проти насильства», яка триває з 25 листопада по 10 грудня.

‍♀️«Бути жінкою» – це настільна гра, яка належить до категорії так званих «серйозних» ігор.

Це інструмент перевтілення в одну з восьми унікальних героїнь. Усі вони мають магічні супер-сили, але потрапляють в ситуації з реального життя, борються за рівні права і будують своє щастя.
Для цього їм доводиться долати упередження, несправедливість та інші перепони на шляху до успіху. Особистості героїнь у грі відповідають реаліям України, яка перебуває у стані війни, і де жінки активно долучаються, як до громадського активізму, бізнесу, навчання, побудови стосунків та сім’ї, так і до захисту батьківщини у лавах Збройних сил України.

Гра розроблена експертами/ками українського благодійного фонду Stabilization Support Services в рамках проекту, що реалізується за фінансової підтримки Український Жіночий Фонд / Ukrainian Women’s Fund.

Щира подяка модераторці заходу — радниці з питань ВПО у Вінницькій області Liudmyla Neverytska, а також усім чудовим учасникам та учасницям, що були з нами: Ирина Матвеевна ЛащукVictoria KapushMarina ZabashtanskaMykola ZabashtanskyiChristina ChermakovaIgor StrelkovKristina OrlovaAnastasiia OrlovaАнна КоваленкоНадежда НеголюкLena NegoluykТетяна КарпенкоСережа Тимин, Andrea Kindrat.

Добавить комментарий