Стартував прийом заявок на порталі «Дія» на участь у розіграші пільгових кредитів на житло для внутрішньо-переміщених осіб за рахунок коштів гранту німецької кредитної установи KfW у розмірі EUR25,5 млн

Стартував прийом заявок на порталі «Дія» на участь у розіграші пільгових кредитів на житло для внутрішньо-переміщених осіб за рахунок коштів гранту німецької кредитної установи KfW у розмірі EUR25,5 млн, повідомив керівник проекту «Дія» Мстислав Банік.

«Сьогодні на порталі «Дія» завдяки угоді про співпрацю між Кабінетом Міністрів України та урядом Німеччини, при фінансуванні держбанку Німеччини, ми запускаємо подачу заявок про намір отримання пільгового кредиту внутрішньо переміщеними особами», — розповів Банік під час виступу на Всеукраїнському форумі «Україна 30. Цифровізація» у Києві у понеділок.

За його словами, 16 липня відбудеться розіграш серед претендентів на отримання кредиту. До цього моменту прийматимуть заявки на порталі «Дія». У розіграші також візьмуть участь майже 18 тис. переселенців, зареєстрованих у реєстрах як учасники програм Державного фонду сприяння молодіжному житловому будівництву (Держмолодьжитло).

За даними Баніка, в Україні числиться приблизно 1,5 млн внутрішньо переміщених осіб, із них майже 120 тис. користуються цифровою довідкою переселенця у застосунку «Дія».

Згідно з умовами програми, кредит видається терміном на 20 років під 3% річних. Об’єктами кредитування можуть бути квартира або будинок, прийняті в експлуатацію не більше ніж 35 років тому або реконструйовані не більше ніж 25 років тому.

Добавить комментарий