У Вінниці для переселенців не знайшлося «будинка-привида»


Вінницькі переселенці хочуть відновити одну з недобудов чи закинутих приміщень, переобладнавши їх під житловий будинок

12 січня 2016, 18:56

У Вінниці для переселенців не знайшлося "будинка-привида"

фото: vinnytsya.osp-ua.info

Близько чотирьохсот сімей переселенців планували забезпечити себе житлом, відремонтувавши одну із закинутих будівель у Вінниці, чи добудувавши довгобуд. Проте, жодного такого приміщення для них у місті не знайшлося. Про це кореспонденту Depo.Вінниця повідомила заступник голови організації «Спільна справа» Світлана Дмитрієва.

«Вчора я була на прийомі у заступника міського голови Галини Якубович. Запитувала про такі приміщення. Ми уже придивились їх кілька. Наприклад, є стара будівля, яка майже розвалилась, на вулиці Чкалова. Недобудова стоїть на вулиці 600-річчя, навпроти торгового центру «Мегамол». На Київській також є дві недобудови. Але заступник мера сказала, що усі подібні будівлі знаходяться у приватній власності і мерія ними не розпоряджається», — каже громадська активістка.

До проекту долучилися 385 сімей переселенців. Кошти планували залучати від міжнародних та місцевих інвесторів. Для початку збирались реалізувати пілотний проект: відремонтувати будинок на 40 квартир. А якщо все вийде, продовжувати далі.

У міській раді їм запропонували допомогу з пошуком інвестора, який погодиться будувати будинок з нуля.

«Ми порахували, що вартість дев’ятиповерхового будинку становитиме 52 мільйони гривень. Звісно, таких коштів у нас немає», — каже активістка.  

Що робити переселенці наразі не знають. 

Більше новин Вінниці та області читайте на Depo.Вінниця

Добавить комментарий