У Вінниці починає роботу Офіс Управління ООН з координації гуманітарних справ.

У Вінниці починає роботу Офіс Управління ООН з координації гуманітарних справ. Основна мета – допомога біженцям, інтеграція у громаді людей зі статусом внутрішньо переміщеної особи, посилення сфери охорони здоров’я.
Сьогодні разом з Volodymyr Groysman зустрілись з кризовим координатором ООН в Україні Аміном Авадом та обговорили подальшу співпрацю у цих напрямах. Зокрема, йшлося і про розширення програми ООН щодо грошової допомоги для переселенців. Під час зустрічі Володимир Гройсман, прем’єр-міністр України 2016-2019 рр., зазначив, що потрібно консолідувати зусилля міжнародних партнерів, державних інституцій і місцевого самоврядування, адже нинішні виклики щодо вимушених переселенців не зрівнянні з 2014-2015 роками.
Для людей, які змушені були через війну покинути свої домівки, важливо отримати притулок і соціальний захист. У Вінниці вже зареєструвалися більше 1100 переселенців.
Залучення міжнародних організацій дозволить налагодити надання комплексу послуг для цих людей, а також збільшити обсяги гманітарної допомоги для міст у зоні активних бойових дій.
Зусилля всього світу мають бути спрямовані, щоб зупинити російську навалу. Українців не здолати.
Перемога буде за нами!

Добавить комментарий