У Вінниці розробили «Дорожню карту біженця»

✔У Вінницькій міській раді створили пам’ятку «Дорожня карта особам, евакуйованим з територій України, де відбуваються бойові дії». Мета — надати необхідну інформацію з питань соціального захисту та запропонувати алгоритм дій для людей, які прибувають у місто як біженці.
✔У департаменті соціальної політики Вінницької міської ради створили пам’ятку «Дорожня карта особам, евакуйованим з територій України, де відбуваються бойові дії». Тут зібрана вся необхідна інформація для біженців, які прибули до Вінниці.
✔Перш за все, у пам’ятці роз’яснюють, куди звертатись для тимчасового поселення. Крім того, є розділ, де зазначається, як діяти переселенцям, якщо вони бажають залишитись у Вінниці.
✔У пам’ятці йдеться про те, які необхідно мати документи та куди звертатись, щоб отримати адресну державну допомогу, житлову субсидію та пільги.
✔Також в карті вказаний телефон «гарячої лінії» пенсійного фонду та — психологічної допомоги.
✔Крім того, наявна інформація, як і де можна отримати медичну допомогу. А ще розповідається про те, які послуги надаються громадянам похилого віку та людям з інвалідністю і де їх отримати.
✔У «дорожній карті» також зазначається, куди необхідно звертатись щодо працевлаштування або отримання статусу безробітного, а також як стати на облік у військкоматі.
«У цій пам’ятці зібрана уся корисна та необхідна інформація для переселенців. Адже розуміємо: люди в розпачі, прибули в чуже місто і їм необхідна допомога, а куди звертатись — не знають. От і з’явилась ідея створити таку пам’ятку. Її переселенці зможуть отримати на залізничному вокзалі, в місцях тимчасового перебування, аптеках, прозорих офісах та волонтерських центрах», — розповідає директорка департаменту соціальної політики міської ради Валентина Войткова.
✔Також пам’ятку можна завантажити на офіційному сайті Вінницької міської ради за посиланням https://www.vmr.gov.ua/bizhentsiam

Добавить комментарий