Віче під гаслом «Житло переселенцям: коли будуть зрушення?»

Сьогодні, 03 травня 2018 року, більше 200 вимушених переселенців з Донецької, Луганської областей та Криму, які мешкають у Вінниці, пришли під стіни міської ради з метою отримати підтримку від органів місцевого самоврядування щодо вирішення їх житлових питань.

Нагадаємо, що протягом останніх 3-х років представники громадської організації ГО «ОП «Спільна Справа» неодноразово зверталися до вінницької влади з пропозиціями щодо вирішення житлових питань вимушених переселенців. Серед них – виділення земельної ділянки під житлове будівництво, реконструкція та добудова приміщення під житло для ВПО, пільгове кредитування на житлове будівництво для переселенців, програма надання соціального житла вимушеним переселенцям, створення житлово-будівельного кооперативу, тощо, але питання так і залишилось невирішеним, саме тому люди і вийшли під гаслом «Житло переселенцям: коли будуть зрушення?» нагадати про своє існування під Вінницькою міською радою.

Представники влади до людей так і не вийшли, але заступниця міського голови Галина Якубович запросила представників із числа внутрішньо переміщених осіб на «круглий стіл», на якому, в ході перемовин запевнила, що Вінницька міська рада готова виділити земельну ділянку під будівлю житла для переселенців, але за певних умов.

Підсумком проведеного заходу є домовленість з мерією про написання гарантійного листа про виділення земельної ділянки під житлове будівництво.

Дякуємо всім, хто сьогодні вийшов підтримати акцію, і новим вінничанам, і особливо місцевій громаді, людям які не залишились осторонь і не ділять українців на своїх та чужих!

030518_16

SAMSUNG CSC
SAMSUNG CSC

MG_4041

Віче під гаслом «Житло переселенцям: коли будуть зрушення?»: 1 комментарий

Добавить комментарий