Відбувся пісенний флеш-моб на захист політичних прав переселенців

11 березня 2017 року у Вінниці відбувся пісенний флеш-моб на захист політичних прав переселенців

Цей захід став можливим завдяки Вінницькому прес-клубу в коаліції з громадською організацією «Громадський холдинг «Група Впливу» у рамках проекту «Підвищення рівня підготовки до виборів та політичної участі в Україні», який здійснюється Міжнародною фундацією виборчих систем (IFES), за підтримки Посольства Великої Британії в Україні

Захід організувала ГО «ОП «Спільна справа» та ГО «Інститут соціальних досліджень і політичного аналізу», як регіональні учасники коаліції громадських організацій, заснованої ГО «Громадських холдинг «Група Впливу».

В подальшому подібний захід відбудеться ще в 6 областях України — Дніпропетровській, Донецькій, Харківській,Одеській, Лювівській, Запорізькій та в місті Києві.

Внутрішньо переміщені особи, люди які вимушені були покинути свої домівки на Сході України, вважають позбавлення їх права голоса на місцевих виборах- дискримінацією зі сторони влади. Понад 14000 переселенців вже майже 3 роки мешкають на теріторії Вінниччини і вважають, що як громадяни України і члени місцевої громади, мають право впливати на виборчі процеси.

Саме це і стало основним меседжем даного флеш-мобу.
За допомогою театралізованої акції громадські активісти продемонстрували неможливість для ВПО дістатися до справжньої виборчої урни. Крім того, через пісню вони показали відсутність голосу у вимушених переселенців, та неможливість для них співати разом з усією Україною.

Проведення акції у Вінниці підтримали не тільки переселенці, але і студенти місцевих учбових закладів!

Дякуємо усім, хто не залишився байдужим і вийшов на акцію! Разом ми сила!

16
15
14
11
12
7
1
10

Добавить комментарий