Висадження Алеї троянд у Вінниці

Громадська організація «Об’єднання переселенців «Спільна справа» разом з Фондом Ріната Ахметова та музеєм «Голоси Мирних» запрошує Вас взяти участь у висадженні Алеї троянд, яке відбудеться в четвер, 16 вересня, за адресою: Вінниця, вул. Пiрогова, 1, Центральний парк імені М. Леонтовича. Початок о 13:00.
Захід проводиться в рамках «Тижня Мирних». Це подія національного масштабу, яка вже четвертий рік проходить в Україні. «Тиждень Мирних» – це серія оффлайн-заходів, мета яких – сфокусувати увагу української та світової громадськості на трагедії мирних жителів Донбасу. «Тиждень Мирних» приурочений до Міжнародного дня миру, який відзначається 21 вересня.
Уперше «Тиждень Мирних» був проведений у 2018 році. Тоді побачила світ унікальна фотокнига «Донбас і Мирні», яку презентували як в Україні, так і за її межами ‒ в Лондоні, Брюсселі, Франкфурті-на-Майні та Страсбурзі.
Донецьк ‒ місто мільйона троянд. Як символ розсіяних по всій землі Мирних, Фонд Ріната Ахметова другий рік поспіль у рамках «Тижня Мирних» закладає в українських містах алеї троянд. Одна троянда ‒ це один голос, тому ці алеї отримали назву ‒ Алея троянд «Голоси Мирних». Це символ, який знаходить відгук у серці кожного жителя Донбасу.
Перші дві Алеї «Голоси Мирних» з 1 000 троянд з’явилися в Маріуполі та Запоріжжі в минулому році. Кількість квітів чітко відповідала кількості зібраних на той момент історій. Цього року Алеї з трояндами з’являться і в інших містах, які стали домівкою для багатьох переселенців Донбассу, ‒ у Вінниці та Харкові.
Тож, запрошуємо приєднатися до акції, та розповісти свою історію!!!

Добавить комментарий